Sarı ve Gri Duvar

Profesyonel Çözüm Ortağınız..

Sessiz İletişim Aracı; AMBALAJ

 Günümüz koşullarında her ürün kendi kendini satabilme özellikleriyle donatılmış olmalıdır.
Ürünü koruyan ve tüketiciye sunan ambalaj bu nedenle günümüzde büyük önem kazanmıştır.

Eller sıkışmak İki Erkek

Biz Kimiz..

2013 yılında Catering hizmeti ile faaliyetine başlayan grup firmamız faaliyet alanına 2017 yılında bay ve bayan giyim mağazaları ile devam etmiştir. 2019 yılında 15 yıllık ambalaj sektörü deneyimini sektöre kanalize etmek isteyen kadın girişimci liderimiz bu faaliyet alanında da kısa sürede başarı sağlamıştır.
Endüstriyel Ambalajlama çözümleri hizmetimiz ile Marmara bölgesi geneline adrese teslim diğer bölgelerde kargo ve nakliye şirketleri üzerinden hizmet vermekteyiz.


Vizyonumuz & Misyonumuz

Uygun fiyatın yanı sıra kaliteli hizmeti önceleyen müşterilerine nasıl hitap edeceğini bilen ilkeli bir ambalaj firmasıyız.

İşletmemiz 2019 yılında  Beyoğlu’nda kurulmuş, genç bir işletme olmasına rağmen oldukça başarılı bir girişle profesyonel olma yolunda hızla ilerleyerek başarılı işlere imza atmıştır.

İşletmemiz kurucusu "Kadın Girişimci" öncülerinden olmakla beraber yıllara yaygın tecrübesini kendi işletmesinde kullanmak üzere biriktirmiş ve 15 yıllık ülkemizin önde gelen firmalarında yönetici olarak sağladığı tecrübe ve ustalığı kullanarak firmamızı ileriye taşıma yönünde hızlı adımlar atmıştır.

Öncelikle kaliteli,titiz ve güvenilir hizmet sunmayı hedefleyen firmamız ilkelerinden taviz vermeden bir marka olma yönünde ilerlemektedir..
Ticaret dünyasında güvenin ve kalitenin her şeyden önce geldiğini varsayarak vizyonumuzu bu yönde geliştiriyoruz. Müşterilerimiz ile bu bağı sağlam tutmak, en büyük misyonumuz..

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.